13 lis
2010

Uderzenia gorąca, zalewające cię poty, zaburzenia snu, zaburzenia koncentracji, spadki nastroju, rozdrażnienie, a nawet stany depresyjne – to wszystko objawy nękającej cię menopauzy. Jesteś zmęczona, rozbita, nic ci się nie chce. Nie musisz jednak tego znosić, gdyż obecnie wynaleziono szereg środków, które zdecydowanie łagodzą wiele objawów menopauzy, a nawet pozwalają na całkowite wyeliminowanie ich części. Nie musisz jednak nie potrzebnie truć się „chemią”, ani wydawać fortuny na drogie specyfiki. Walka z objawami menopauzy jest w zasięgu twojej ręki, dzięki rewelacyjnemu preparatowi  Red Clover!

Red Clover – Czerwona koniczyna

Red Clover, czyli Koniczyna czerwona (Trifolium pratense) to roślina, jak również nazwa preparatu Red Clover, ponieważ koniczyna ta, stanowi podstawę jego składu i dzięki jej właściwością terapia Red Clover daje tak niesamowite efekty. Roślina ta pochodzi z Europy, Północnej Afryki i centralnej Azji. Badania naukowe wykazały, że koniczyna czerwona zawiera około 0.17 %  estrogenów roślinnych. Roślina jest do tego stopnia przesycona tymi żeńskim hormonami, że bydło, które ją spożywało miało zaburzenia płodności, co również potwierdziły odpowiednie badania. W związku z tym Koniczyna czerwona jest obecnie w centrum zainteresowania laboratoriów naukowych pracujących nad środkami wspomagającymi kobiety w walce z objawami menopauzy. Wykorzystuje się ją bardzo często jako składnik preparatów łagodzących objawy menopauzy.

Jak działa preparat Red Clover?

Red Clover powoduje łagodną stymulację estrogenową, dzięki zawartości estrogenów roślinnych w swoim składzie. Oprócz estrogenów, preparat Red Clover zawiera witaminę B6 i kwas foliowy. Kombinacja tych składników pozwala na znaczne wyeliminowanie objawów menopauzy tj.

¾    Uderzenia gorąca,

¾    Zaburzenia snu,

¾    Nadmierna potliwość

¾    Tzw. nocne poty,

¾    Zmiany i spadki nastroju

Ponadto, dzięki zawartości biochaniny A i formononetiny, Red Clover ochrania i wzmacnia układ nerwowy i sercowo-naczyniowy. Ponadto zawarta w składzie Red Clover formononetina stymuluje produkcję komórek odpowiadających za budowę kości czyli tzw. osteoblastów.

Jak stosować preparat Red Clover?

Red Clover ma postać wygodnych do połknięcia kapsułek. Kapsułki Red Clover przyjmujemy raz dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, o stałej porze dnia. Pamiętaj by nie przekraczać dawki, która została ściśle opracowana przez producenta. Preparat jest przeznaczony dla wszystkich kobiet wchodzących w okres menopauzy.

Brak komentarzyBez kategorii, O diecie, odżywianiu i odchudzaniu, O hormonach, ziołach i htz, Zdrowe życie Tags: , , , , ,

No comments


Name


Email (will not pubblished)


Website/URL