Remifemin

by mirabelka

27 lis
2010

Może się zdarzyć, ze wchodząc w okres menopauzy nie będziesz mogła, lub nie będziesz chciała, stosować hormonalnej terapii zastępczej, aby zapobiec przykrym objawom tego okresu. Nie załamuj się! Bo gdy znajdziesz się w takiej sytuacji warto sięgnąć po Remifemin – w pełni naturalny lek łagodzący objawy menopauzy. Remifemin to doskonały preparat wyróżniony nawet nagrodą Złotego Otisa 2010 przyznawaną przez konsumentów. Remifemin pomoże ci usunąć dokuczliwe objawy menopauzy w prosty i bezpieczny sposób, bez konieczności stosowania hormonów. Wchodząc w okres menopauzy wypróbuj go koniecznie!

Działanie Remifemin.

Remifemin w naturalny sposób usuwa najdokuczliwsze dolegliwości okresu menopauzy tj.:

¾    uderzenia gorąca,

¾    nadmierna potliwość – zalewanie się potem,

¾    zaburzenia snu, bezsenność,

¾    wahania nastroju

¾    osłabienie koncentracji,

¾    zaburzenia nerwowe,

¾    uczucie lęku i niepokoju.

Remifemin bazuje na wyciągu z kłączy Pluskwicy groniastej (Cimicifuga racemosa) zwanej również „korzeniem kobiety” i wykorzystywanej do leczenia wielu kobiecych schorzeń. Roślina zawiera tzw. fitoestrogeny, czyli związki o budowie zbliżonej do naturalnych estrogenów, których poziom znacznie spada u kobiet w okresie menopauzy. Fitoestrogeny mają zbliżone działanie do naturalnych estrogenów. Dodatkowo fitoestrogeny chronią układ krwionośny i kostny. Wykazują również działanie przeciwnowotworowe.

Stosowanie Remifemin

Stosowanie preparatu Remifemin zaleca się wszystkim paniom w okresie menopauzy jako uzupełnienie hormonalnej terapii zastępczej, lub zamiast niej, w przypadku gdy terapia hormonalna nie jest możliwa. Remifemin ma postać tabletek, które należy zażywać zgodnie ze wskazaniami producenta tj. dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem, popijająć niewielką ilością wody. Pierwsze efekty działania preparatu można zaobserwować po upływie około dwóch, trzech tygodni od momentu rozpoczęcia kuracji. Przed rozpoczęciem przyjmowania Remifemin należy sprawdzić czy nie występuje nadwrażliwość na któryś ze składników preparatu.

Popularność Remifemin

Remifemin jest bardzo popularnym preparatem. Został doceniony w 2010 przez konsumentów, którzy przyznali mu nagrodę Złotego Otisa. Remifemin doczekał się również wielu publikacji i przychylnych opinii na łamach prasy kobiecej tj. Oliwia, Pani Domu, czy Uroda. Remifemin jest jednym z preparatów najczęściej wybieranych przez kobiety do walki z objawami menopauzy.

5 komentarzyBez kategorii, O hormonach, ziołach i htz Tags: , , , , , ,

5 komentarzy

 • […] Jak działają naturalne preparaty „na menopauzę”? […]

 • Comment by
  luna
  16 mar 2011

  stosowałam. początkowo bałam się czy będę mogła uprawiać seks. mam swoje lata, ale potrzeby ciągle jak gdy miałam lat dwadzieścia :). zaczęłam stosować astroglide – lubrykant i problemu nie było 🙂

 • Comment by
  och-ziuta
  1 paź 2012

  początkowo remifemin naprawdę przynosił ulgę, w każdym razie takie były moje osobiste odczucia, ale po jakichś dwóch miesiącach całą ulgę diabli wzięli i kolejne tabletki rem. nic nie dały. Pomyślałam, że to pewnie przyzwyczajenie organizmu i postanowiłam wypróbować coś innego, wiecie co się sprawdziło? Menozac menopause co ciekawe biorę to już od dwóch miesięcy i cały czas czuję działanie tj. poprawę, na Remifemin jakoś szybko się uodproniłam.

 • Comment by
  Edyta
  2 paź 2012

  Ziuta, a gdzie kupujesz to cudo? Chętnie wypróbuję bo mam już dość tej codziennej męczliwości

 • Comment by
  och-ziuta
  8 paź 2012

  pierwsze z brzegu tj. http://www.vitalab.pl/25,menozac-menopause.html, i właśnie widzę, że jest jakaś promocja, lecę kupować 😉


Name


Email (will not pubblished)


Website/URL