16 gru
2012

Wypadanie włosów jest procesem zupełnie naturalnym. Każdego dnia wszyscy tracimy ok. 150 pojedynczych włosów, co jest zgodne z cyklem ich wzrostu. Dlatego, gdy dochodzi do faktycznego łysienia u mężczyzn większość panów myśli, że tak po prostu być musi. Tymczasem nie! Z łysieniem można skutecznie walczyć. I wcale nie trzeba smarować głowy żadnymi specyfikami ani też łykać tabletek, z których część odpowiada za spadek libido.

Jakiś czas temu na rynku pojawiło się innowacyjne urządzenie – grzebień, który doskonale radzi sobie z łysieniem każdego rodzaju.

ViviComb ratunkiem dla łysiejących

Oczywiście, że nie może to być zwykły grzebień. Bo gdyby tak było – nikt z nas nie łysiałby na potęgę. Mowa o laserowym urządzeniu, które – dzięki nowoczesnym technologiom – jest w stanie pobudzić ponowny porost włosów.

ViviComb działa w oparciu o technologię LLLT, czyli Low Level Laser Therapy. Jest to niskoenergetyczna wiązka światła laserowego, która sprawia, że leczenie łysienia jest nie tylko bezbolesne, ale i skuteczne.

Laser dociera do komórek skóry, dając początek efektywnemu leczeniu. Dzięki temu, że ViviComb dociera do źródła problemu, nie tylko hamuje proces wzmożonego wypadania włosów, ale również aktywizuje komórki włosa do pracy, pobudzając ponowny odrost czupryny.

Jakich efektów można się spodziewać?

Laserowy grzebień ViviComb jest tak skuteczny, że efekty jego korzystnego wpływu na włosy widoczne są już po pierwszym użyciu. Oczywiście nie należy spodziewać się gwałtownego odrostu i bujnej czupryny, bo na to potrzeba czasu. Niemniej jednak włosy sprawiają wrażenie mocniejszych i grubszych.

Przez pierwszych 8 tygodni kuracji można zaobserwować ubywanie włosów. Nie należy jednak wpadać w panikę, od razu wyrzucając ViviComb sądząc, że urządzenie jest niewarte swoich pieniędzy, a jednocześnie przeklinając producenta. Utrata włosów jest procesem naturalnym, ponieważ w ich miejsce pojawią się nowe – grubsze i mocniejsze. Dopiero po 8 tygodniach regularnej kuracji obserwowany jest wzmożony porost włosów. Zaś 4 tygodnie potem zwykle uzyskuje się rezultaty, które pozwalają zapomnieć o łysieniu.

Czy to działa?

ViviComb, zanim trafił do sprzedaży, był poddawany wielu badaniom i testom. A wszystko po to, by w ręce użytkowników dostał się skuteczny grzebień laserowy, którego efekty nie są porównywalne z żadnymi innymi metodami.

Ludzie, którzy testowali urządzenie, zauważyli przyrost włosów średnio o 20%. Ponadto włosy stały się gęstsze i mocniejsze, a co najważniejsze – przestały wypadać.

Badania wykazały, że ViviComb jest urządzeniem, który pomógł aż 90% panów, zmagających się z łysieniem o różnym stopniu zaawansowania. Warunek jest tylko jeden – koniecznością jest regularne stosowanie urządzenia, zgodnie z zaleceniami producenta.

Jak stosować ViviComb?

By móc uzyskać zadowalające efekty, grzebień laserowy musi być regularnie stosowany. Jego używanie powinno wejść w nawyk, bo tylko to daje gwarancję na otrzymanie optymalnych rezultatów.

Zaleca się, by zabieg z użyciem grzebienia laserowego przeprowadzać 3-4 razy w tygodniu. Jednorazowy seans powinien trwać 8 minut.

ViviComb – leczenie łysienia dla każdego?

Grzebień laserowy ViviComb przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na jego skuteczność nie ma zatem wpływu płeć, wiek, stopień zaawansowania łysienia oraz przyczyna wzmożonego wypadania włosów.

Urządzenie polecane jest szczególnie tym osobom, które do tej pory stosowały różnego rodzaju metody walki z łysieniem – jednak bez większych rezultatów. Grzebień laserowy ViviComb może być znakomitą alternatywą tabletek, kremów i maści, szamponów. Doskonale zastępuje preparaty hamujące łysienie oraz przyczyniające się do ponownego porostu włosów.

Brak komentarzyBez kategorii, Pielęgnacja włosów

No comments


Name


Email (will not pubblished)


Website/URL